Comments (2)

Makkelijk, goedkoop en lekker gerecht.
Alleen koop je in het winkel wel altijd hele verpakkingen en geen 1/3…. dus dan kom je uiteindelijk boven de 25euro uit?!
Of maak je alles in 1 week op…

Klinkt heel erg lekker!

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

SCROLL TO TOP